WSPOMNIENIE

Kochała Pana Boga i ludzi, radosna, pokorna, obdarzona wieloma talentami. Taka była śp. Helena Kmieć, wolontariuszka i misjonarka zamordowana 24 stycznia 2017 roku w Boliwii. Niebawem będziemy obchodzić 3 rocznicę śmierci Helenki, wspomnijmy ją sięgając do książki/broszury „Warto pięknie żyć”!

Koszty dostawyNasze strony

www.ekatecheza.pl

Newsletter
Jeśli chcesz dostawać informacje o produktach i nowościach.

Jeśli poszukujecie dobrej książki o małżeństwie, mamy dla Was kilka propozycji.

Oto pierwsza z nich:
ARTURO CATTANEO PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO MAŁŻEŃSTWA POD KIERUNKIEM PAPIEŻA FRANCISZKA
Estetyczna okładka, dwie wersje formatu – elegancka i poręczna, „Dekalog dobrej kłótni” oraz zaskakujący początek.
Rozpoczynamy od małżeńskiego kryzysu. Na szczęście tylko po to, aby przygotować się do małżeństwa, dzięki „licznym i bardzo sugestywnym wskazówkom” papieża Franciszka.
Ich lekturę ułatwia, a równocześnie uprzyjemnia format książki, jej lekka, świeża i młodzieżowa szata graficzna, wyjątkowa przejrzystość, bardzo dobre fotografie, skondensowany konkret na każdej stronie, a także przykłady z życia i filmów wzięte.
Autor książki to ks. Arturo Cattaneo, kapłan Prałatury Personalnej Opus Dei i doktor prawa kanonicznego i teologii.


Bardzo dużym powodzeniem cieszy się też poradnik DENISA SONNET’A ABY MAŁŻEŃTWO MOGŁO SIĘ POWIEŚĆ – zdecydowanie bardziej psychologiczny i dowcipny. 


Jeśli przeczytaliście już sto(s) książek na temat miłości i związków, warto sięgnąć po jeszcze jedną bo być może okaże się ona „kropką nad i” Waszych poszukiwań. PORADNIK SZCZĘŚLIWEGO MAŁŻEŃSTWA to wyjątkowa publikacja naszego Wydawnictwa także dlatego, że w zestawie zawiera 12 filmów dokumentalnych na dwóch płytach DVD.
Są one zrealizowane z dużym rozmachem – i wizualnym i intelektualnym. Piękne obrazy oraz elementy fabularne przeplatają się z wypowiedziami specjalistów. Ich różne punkty widzenia dają jeden konkretny obraz. Obraz szczęśliwego małżeństwa, jakiego Wam serdecznie życzymy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl